کلاس آموزش اتوکد صنعتي به همراه بخش کاربردي نقشه خواني صنعتي و علائم و استاندارد ها در نقشه کشي و عمليات کارگاهی ، ویژه مهندسان ، دانشجویان و شاغلین در صنعت مکانیک با تمامی گرایش ها ، برای هفدهمین بار در خانه مهندسان جوان اهواز برگزار خواهد شد.

دوره آموزشی نرم افزار AUTOCAD صنعتي به همراه نقشه خواني صنعتي طي 42 ساعت ، که 30 ساعت براي آموزش نرم افزار autocad و 12 ساعت از کلاس براي آموزش نقشه خواني صنعتي مي باشد .شیوه تدریس نرم افزار اتوکد در خانه مهندسان جوان ، که به صورت ویژه و اختصصای برای کاربر صنعتی ارائه شده و با نگاهی حرفه ای تر به cad آن را تبدیل نرم افزاری تخصصی برای طراحی قطعات صنعتی و مهمتر از آن تهیه نقشه های ساخت قطعه کرده است .
یادگیری  AutoCAD به عنوان نرم افزاری پایه ( Base ) برای کار با تمامی نرم افزار های نقشه کش و طراح و مدلساز یکی از پرکابردترین برنامه ها در زمینه طراحی صنعتی است و با فراگیری نقشه خوانی صنعتی که در خانه مهندسان به همراه کار با CAD تدریس می شود دانشپذیر را تا حد زیادی برای کار در صنعت آماده میکند .
از جمله گرایش هایی که در زمینه مکاینک از Autocad استقبال می کنند می توان به مکانیک طراحی جامدات ، سیالات ، ساخت و تولید ، مکانیک خودرو ، تعمیرات نیروگاه ، مکانیک ماشین های کشاورزی ، تاسیسات و دیگر رشته ها مانند نقشه کشی صنعتی ، متالورژی و ... و حتی مهندسان شیمی - نفت و گاز و پتروشیمی برای ورود به مباحث PIPING (طراحی و تحلیل خطوط لوله و مخازن ) از اتوکد به عنوان پیش نیاز و مکمل بهره می گیرند.
تاریخ برگزاری دوره : 16/04/1390 ساعت 16 الی 18:30

برای اطلاع از سیلابس آموزشی و رزرو دوره به وب سایت تخصصی خانه مهندسان جوانhttp://www.ayehco.com/  وارد شوید .

از درج نظرات غیر اخلاقی و غیر مرتبط معذوریم .

+ نوشته شده توسط در یکشنبه پنجم تیر ۱۳۹۰ و ساعت 13:35 |


Powered By
BLOGFA.COM